CKUM - podsumowanie zajęć przeznaczonych dla młodzieży

Ostatnie aktywności Centrum Kreatywnego Uczenia się Matematyki:

1. Dnia 21 grudnia 2023 roku dr Anna Rybak wygłosiła wykład interaktywny dla dwóch klas maturalnych w III Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku na temat dowodzenia twierdzeń. Wykład ten miał za zadanie przygotowanie uczniów do matury z tego zakresu tematycznego.
  2. Dnia 10 stycznia 2024 roku odwiedzili nas uczniowie z klasy VI Szkoły Podstawowej w Supraślu. Uczestniczyli oni w wykładzie interaktywnym pt. "Czy natura korzysta z matematyki?" prowadzonym przez dr Annę Rybak.
  3. Dnia 18 stycznia 2024 roku odwiedzili nas uczniowie z klas VII i VIII Szkoły Podstawowej w Supraślu. Uczestniczyli oni w zajęciach warsztatowych pt. "Do czego mogą się przydać klocki Lego w matematyce?" prowadzonych przez dr Annę Rybak.
  4. Dnia 19 stycznia 2024 roku odwiedzili nas uczniowie z klasy III z VIII Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku. Uczestniczyli oni w zajęciach warsztatowych pt. "Poznajemy kombinatorykę z klockami Lego" prowadzonych przez dr Annę Rybak.