Koło Naukowe Zastosowań Matematyki Fraktal - kolejne spotkanie 09.05.2024

29.04.2024

Szanowni Członkowie Koła, Studenci i Pracownicy Wydziału Matematyki serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Koła Naukowego
które odbędzie się:

9.05.2024 (czwartek) o godzinie 15:00 sala 3011

W ramach spotkania, zaproszony gość, dr Andrew McKee wygłosi wykład (w języku angielskim) pod tytułem:

„Quantum Magic Squares”

w którym przybliży nam kwadraty magiczne, powiązane z nimi gry dwuosobowe i strategie wygrywające.

Abstract: We will introduce magic squares and explain how they can be played as a two-player game. We will see some winning strategies, including one using quantum theory to win an impossible game!

Po wykładzie odbędzie się spotkanie członków Koła i omówienie dotychczasowych działań oraz zaplanowanie nowych.

Jest to spotkanie otwarte, zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu w Białymstoku oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

Nie może cię zabraknąć!!!