Wydział Matematyki na Konferencji Metodycznej "Bez nazwy"

05.12.2023

Dnia 20 listopada 2023 roku w liceum ASK (Autorska Szkoła Klanzy) w Białymstoku odbyła się Konferencja Metodyczna "Bez nazwy" dedykowana nauczycielom i dyrektorom szkół.

Podczas konferencji poruszone zostały zagadnienia:

• czym jest tutoring w pracy z uczniem?
  • w jaki sposób wykorzystać metody aktywizujące w pracy z grupą młodzieży?
  • jak uczyć kompetencji przyszłości w codziennej praktyce?
  • jak polubić matematykę?

Dr Anna Rybak wygłosiła wykład pt. "Kreatywna matematyka", a następnie przeprowadziła warsztaty dla uczniów i nauczycieli "Kreatywna matematyka, czyli strategia czynnościowego nauczania matematyki w praktyce". Miło jest nam poinformować, że podczas warsztatów rolę asystentki pełniła nasza ubiegłoroczna absolwentka Pani Weronika Żebrowska, która obecnie w tej szkole pracuje.