Wydział Matematyki na XXIII Giełdzie pomysłów na życie w III LO im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży

Na tym spotkaniu z uczniami nie mogło zabraknąć Wydziału Matematyki.

W dniu 21.03.2024 wzieliśmy udział w XXIII Giełdzie pomysłów na życie, która odbywa się w III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży.

Młodzi ludzie dopytują o konkretne kierunki, o przedmioty maturalne, które trzeba zdawać, żeby dostać się na wymarzone studia. Są też ciekawi, jak wyglądają zajęcia na studiach i gdzie można wyjechać w ramach programu Erasmus+.

Dziękujemy za wspaniałe spotkanie!