Wyniki wyborów do Rady Wydziału

10.07.2024

WYNIKI WYBORÓW DO RADY WYDZIAŁU MATEMATYKI

NA KADENCJĘ 2024 - 2028

Na zebraniach wyborczych, które odbyły się w dniu 28.06.2024 r., wybrano następujących przedstawicieli do Rady Wydziału Matematyki:

1) w grupie nauczycieli zatrudnionych na wydziale jako podstawowym miejscu pracy na stanowisku badawczym lub badawczo-dydaktycznym, nieposiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego, oraz spośród wszystkich nauczycieli zatrudnionych na stanowisku dydaktycznym:

• dr Agnieszkę Stocką
  • dr. Tomasza Golińskiego

2) w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, którzy są zatrudnieni na wydziale w pełnym wymiarze godzin:

• mgr Aleksandrę Odzijewicz

Wydziałowa Komisja Wyborcza: